Kim jesteśmy? 

TW-TECH został założony w roku 1998 w Tarnowskich Górach. Od 2003 roku firma działa w branży przeciwpożarowej oferując serwis, sprzedaż oraz obsługę systemów i instalacji przeciwpożarowych.

W roku 2005 uzyskaliśmy autoryzację jednego z wiodących producentów silników używanych do napędzania przeciwpożarowych zestawów pompowych – firmy Clarke Fire Protection Ltd., którego, aż do dnia dzisiejszego, pozostajemy jedynym autoryzowanym dealerem części i serwisu w Polsce. 

Ponadto, jesteśmy rekomendowanym serwisem wiodących producentów pomp przeciwpożarowych Patterson Pumps i SPP Pumps. Serwisujemy także instalacje tryskaczowe oraz lotniskowe pojazdy pożarnicze – jesteśmy autoryzowaną agencją serwisową pojazdów i komponentów pojazdów marek: Carrozeria Chinetti, Crash Rescue oraz Boughton Reynolds. 

Prowadzimy również szkolenia z obsługi urządzeń systemów i pompowni pożarowych oraz obsługi lotniskowych pojazdów pożarniczych.

Gdzie się mieścimy?

Od 2019 roku siedziba mieści się w Chorzowie, bardzo dobrze skomunikowanej części Metropolii Śląskiej – nieopodal autostrady A4 i Drogowej Trasy Średnicowej. 

Posiadamy duże zaplecze magazynowe oraz warsztatowe co pozwala nam na wykonywanie większości prac “od ręki”, bez  oczekiwania na dostawy części czy korzystania z usług innych firm. 

 

Jesteśmy mobilni

Dzięki naszemu zapleczu flotowemu i serwisowemu prowadzimy prace na terenie całej Polski oraz krajów ościennych

Jesteśmy elastyczni

Kierując się wiedzą i doświadczeniem, potrafimy odpowiedzieć na Państwa zapytania oraz dostosować ofertę do Państwa potrzeb i wymagań. Nasz zespół dobierze odpowiednie metody i narzędzia tak, aby dostarczyć usługi dopasowane do potrzeb Państwa obiektów oraz personelu. 

Kierunek, jakość, cel

Od początku działalności firmy dostarczamy kompleksowe usługi o najwyższej jakości, co jest odpowiedzią na potrzeby naszych stałych i nowych Klientów oraz stale zmieniający się rynek.

Nie stoimy w miejscu – każdego roku rozwijamy nasze kompetencje oraz zakres świadczonych usług.

Dzięki doświadczeniu i wykształceniu naszego personelu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane naprawy i modernizacje urządzeń stosowanych w Państwa firmach. 

Naszym celem jest zapewnienie bezwzględnego bezpieczeństwa pożarowego obiektów i osób, w zakresie dostarczanych usług. 

Close Menu